LOYDÄ OIKEA YHTEISTYÖKUMPPANI.
Videokioski.

Videokioski esittelee helposti ja nopeasti parhaat tekijät, palvelut ja tuotteet.

Katso satunnainen video

Edellinen
Seuraava

Hae nimellä

Valitse kategoria

Palvelut

Jere Olkkonen, Teknikum Oy, jere.olkkonen@teknikum.com
Jyri Kylä-Kaila, Valmet Automotive Oy, jyri.kyla-kaila@valmet-automotive.com
Emilia Wikstedt, Vuorenmaa Oy, emilia.wikstedt@vuorenmaa.fi
Jyrki Hannu, Vuorenmaa Oy, jyrki.hannu@vuorenmaa.fi
Krister Juselius, JotBar Solutions Oy, krister.juselius@jotbar.fi
Matti Roth, Fibox Tested Systems Oy, matti.roth@fibox.com
Timo Holmberg, Rejlers Oy, timo.holmberg@rejlers.fi
Jani Maja, Tampereen Messut, jani.maja@tampereenmessut.fi
Antti Toivanen, Fuchs Oil Finland Oy antti.toivanen@fuchs-oil.fi
Dan Björklöf, Proto Labs Finland Oy, dan.bjorklof@protolabs.fi
Juha Ritala, Enmac Oy, juha.ritala@enmac.fi
Sabriina Heikkilä, Satmatic Oy, sabriina.heikkila@satmatic.fi
Älykkäät teknologiat kilpailueduksi

Materiaalit, raaka-aineet ja välituotteet

Jyri Kylä-Kaila, Valmet Automotive Oy, jyri.kyla-kaila@valmet-automotive.com
Emilia Wikstedt, Vuorenmaa Oy, emilia.wikstedt@vuorenmaa.fi
Jyrki Hannu, Vuorenmaa Oy, jyrki.hannu@vuorenmaa.fi
Antti Toivanen, Fuchs Oil Finland Oy antti.toivanen@fuchs-oil.fi
Älykkäät teknologiat kilpailueduksi

Tuotteet, komponentit ja niiden valmistus

Jere Olkkonen, Teknikum Oy, jere.olkkonen@teknikum.com
Emilia Wikstedt, Vuorenmaa Oy, emilia.wikstedt@vuorenmaa.fi
Jyrki Hannu, Vuorenmaa Oy, jyrki.hannu@vuorenmaa.fi
Matti Roth, Fibox Tested Systems Oy, matti.roth@fibox.com
Antti Toivanen, Fuchs Oil Finland Oy antti.toivanen@fuchs-oil.fi
Dan Björklöf, Proto Labs Finland Oy, dan.bjorklof@protolabs.fi
Sabriina Heikkilä, Satmatic Oy, sabriina.heikkila@satmatic.fi
Millä keinoin valmistus säilyy Suomessa
Älykkäät teknologiat kilpailueduksi

Suunnittelu ja tuotekehityspalvelut

Jere Olkkonen, Teknikum Oy, jere.olkkonen@teknikum.com
Jyri Kylä-Kaila, Valmet Automotive Oy, jyri.kyla-kaila@valmet-automotive.com
Emilia Wikstedt, Vuorenmaa Oy, emilia.wikstedt@vuorenmaa.fi
Jyrki Hannu, Vuorenmaa Oy, jyrki.hannu@vuorenmaa.fi
Krister Juselius, JotBar Solutions Oy, krister.juselius@jotbar.fi
Mika Leivo, Alfame Oy, mika.leivo@alfame
Timo Holmberg, Rejlers Oy, timo.holmberg@rejlers.fi
Dan Björklöf, Proto Labs Finland Oy, dan.bjorklof@protolabs.fi
Juha Ritala, Enmac Oy, juha.ritala@enmac.fi
Sabriina Heikkilä, Satmatic Oy, sabriina.heikkila@satmatic.fi
Millä keinoin valmistus säilyy Suomessa
Älykkäät teknologiat kilpailueduksi

Tuotantomenetelmät

Jyri Kylä-Kaila, Valmet Automotive Oy, jyri.kyla-kaila@valmet-automotive.com
Krister Juselius, JotBar Solutions Oy, krister.juselius@jotbar.fi
Mika Leivo, Alfame Oy, mika.leivo@alfame
Timo Holmberg, Rejlers Oy, timo.holmberg@rejlers.fi
Dan Björklöf, Proto Labs Finland Oy, dan.bjorklof@protolabs.fi
Juha Ritala, Enmac Oy, juha.ritala@enmac.fi
Millä keinoin valmistus säilyy Suomessa
Älykkäät teknologiat kilpailueduksi

ICT

Jyri Kylä-Kaila, Valmet Automotive Oy, jyri.kyla-kaila@valmet-automotive.com
Krister Juselius, JotBar Solutions Oy, krister.juselius@jotbar.fi
Mika Leivo, Alfame Oy, mika.leivo@alfame
Timo Holmberg, Rejlers Oy, timo.holmberg@rejlers.fi

Organisaatiot